Lux Novogradnja Tošin bunar

Šifra nekretnine : 1524

Prodaja 421.941 € - Stan
136.11 m24.0 SobeCG I/VIII  Štampaj
Lokacija: Tošin Bunar Ulica: Tošin bunar novogradnja Telefonskih linija: 1 Godina izgradnje: 2023 

U ponudi je svetao cetvorosoban stan koji se nalazi u luksuznom premijum objektu na jednoj od najboljih lokacija u bloku 49.

Ova moderna zgrada pruza jedinstven koncept zivota.
U svom prednjem delu nalazi se hotelski objekat koji ce stanarima pruziti razne benefite poput spa centra, teretane,restorana,igraonice i cuvaonice za decu ,usluge ciscenja stanova i dr.

Ceo kompleks je projektovan i gradi se po najvisim standardima.
Materijali i oprema su premijum kvaliteta.

Aluminijum stolarija renomiranog brenda ,sa troslojnim staklima omogucice besprekornu termicku i zvucnu izolaciju.

Zavrsne obrade podova bice od troslojnog parketa(kupac ce u fazi izgradnje moci da izabere nijansu po zelji).

Plocice i sanitarije luks kategorije.
Granitna fasada od ploca itijanskog brenda Laminam,obezbedice zvucnu i termicku izolaciju objekta.

Stan je juzno orijentisan.
Ima prostranu terasu od 18,5m2 i 3 mokra cvora.
Mogucnost koriscenja zajednicke prostorije za stanare zgrade i kupovine garaznog mesta.

Rok za zavrsetak radova planiran je za kraj 2025 godine.

Povracaj PDV-a za kupca prvog stana.Cena je bez PDV-a.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Garaža, Parking, Terasa, Ostava
  • JAVNI PREVOZ:Autobus
  • OPIS:Lux
  • OPREMLJENOST:Alu stolarija
  • PRISTUP:Lift, Teretni lift
  • UREĐAJI:Klima, Interfon, Video nadzor
Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Stan-Prodaja

Lux Novogradnja Tošin bunar

4.0 | 124.8m2 | 396.864 €
U ponudi je svetao cetvorosoban stan koji se nalazi u luksuznom premijum objektu na jednoj od najboljih lokacija u bloku 49. Ova moderna zgrada pruza jedinstven koncept zivota. U svom prednjem delu nalazi se hotelski objekat koji ce stanarima pruziti razne benefite poput spa centra, teretane,restorana,igraonice i cuvaonice za decu ,usluge ciscenja stanova i dr. Ceo kompleks je projektovan i gradi se po najvisim standardima. Materijali i oprema su premijum kvaliteta. Aluminijum stolarija renomiranog brenda ,sa troslojnim staklima omogucice besprekornu termicku i zvucnu izolaciju. Zavrsne obrade podova bice od troslojnog parketa(kupac ce u fazi izgradnje moci da izabere nijansu po zelji). Plocice i sanitarije luks kategorije. Granitna fasada od ploca itijanskog brenda Laminam,obezbedice zvucnu i termicku izolaciju objekta. Stan je juzno orijentisan. Mogucnost koriscenja zajednicke prostorije za stanare zgrade i kupovine garažnog mesta. Rok za zavrsetak radova planiran je za kraj 2025 godine. Povracaj PDV-a za kupca prvog stana.Cena je bez PDV-a.
Detaljnije
Stan-Prodaja

Lux Novogradnja - Novi Beograd - Tošin bunar

3.0 | 104m2 | 321.750 €
U prilici smo da vam ponudimo savršeno mesto za miran porodičan život, u Savadi 3, u bloku 65, u neposrednoj blizini Airport City-ja. U blizini se nalaze supermarketi, tržni centri, poslovni kompleksi, restorani - sve što je potrebno za kvalitetan i udoban život. Trosoban stan kvalitetno opremljen, ima termo i zvučnu izolaciju, smart home sistem. Nalazi se na 3. spratu – dvostran, što ga čini posebnim, dva mokra čvora, wc i vrlo konforno kupatilo, dve spavaće sobe i dnevni boravak, konforna lođa, odlično pozicioniran. Objekat je useljen, mogućnost povraćaja PDV-a za kupce prvog stana (cena je bez PDVa)
Detaljnije
Stan-Prodaja

Imelova zgrada 4.0 lux stan sa garažom

4.0 | 140m2 | 525.000 €
U prilici smo da vam ponudimo lux, veoma lepo opremljen stan u Bloku 21 na odličnoj lokaciji. Nalazi se u Imelovim zgradama na drugom spratu od četiri sa liftom. Grejanje u stanu je centralno po utrošku i visina infostana zavisi od grejanja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, malog kupatila, kuhinje sa ostavom, trpezarijskog dela, lođe, prostrane dnevne sobe i odvojenog spavaćeg dela sa 3 spavaće sobe, 2 kupatila (jedno master) i hodnika. Uz stan se prodaje i garaža od 13m2, do koje se dolazi liftom. Cena garaže je uključena u cenu stana. Za svaku preporuku..
Detaljnije