porodična kuća sa lokalom

Šifra nekretnine : 1406

Prodaja 345.000 € - Kuća
153.00 m22.50 ari5.0 Sobenorveški radijatori Prizemlje/I  Štampaj
Lokacija: Gornji grad Ulica: Banijska novogradnja Telefonskih linija: 1 Godina izgradnje: 2015 

U prilici smo da vam ponudimo lepu porodičnu spratnu kuću od 130m2. Kuca je prostrana i sa odlicnom organizacijom prostora. Prizemlje čine hodnik, kupatilo, veliki svetao dnevni boravak sa duplim balkonskim vratima, trpezarija, kuhinja i ostava. Na spratu su još jedno kupatilo i četiri spavaće sobe(dve okrenute ka dvorištu, a dve ka ulici). Oko kuće je prostrano dvorište od 2.5a u kojem je smešten i lokal 23m2 do ulice, razradjen kao frizerski salon. U dvorišnom pored salona je i parking.

Odlična lokacija, u mirnoj ulici a u neposrednoj blizini Doma zdravlja, osnovnih škola i pijace.
Uknjizeno.

Dodatne karakteristike

  • DODATNE POVRŠINE:Parking, Dvorište
  • DOKUMENTACIJA:Uknjižen
  • DOZVOLE:Upotrebna dozvola
  • ENERGENT:Struja
  • INFRASTRUKTURA:Kanalizacija
  • STANJE:Odmah useljiv
Nekretnina na mapi

Slične nekretnine

Kuća-Prodaja

Troetažna kuća na Ledinama

10.0 | 370m2 | 4.6ari | 360.000 €
370m2, 3 etaže, 4,6 ari plac, 10+ soba, Gas, podrum, tavan, 2 terase, Garaža, dvorište, 360.000e U prilici smo da vam ponudimo kuću/ zgradu na placu od 466m2 na odličnoj lokaciji (50 metara od glavnog puta Surčin-Novi Beograd). Objekat u osnovi 127,88m2 (14 x 09 metara). Bruto površina objekta je 445,94 m2, dok je neto površina 371,75m2. Kuća je izuzetno dobro građena - giter blok 25cm, ploče su urađene od betona i fert (monto) gredica, krov je čamova građa, kompletno podaščana, sa paropropusnom folijom i crepom. Armatura uložena u kuću je na nivou jačine stambene zgrade. Bez ikakvih problema je moguće dozidati još sprat ili dva na postojeću strukturu. Kuća je formirana tako da se na jednoj vertikali nalaze tri 2,5 sobna stana (koja se praktično mogu urediti u trosobne stanove). Od toga su dva stana završena. Na desnoj vertikali zgrade su takođe tri etaže koje se mogu proširiti u tri dobra dvosobna stana. U kraju je dozvoljena visoka gradnja. Svi papiri su uredni, kuća je legalizovana sa svim dozvolama. Vlasništvo 1/1. Grejanje je na gas. Objekat je odlična prilika za investitore koji žele dugoročni prihod od rentiranja.
Detaljnije
Kuća-Prodaja

Kuća u Sremčici sa dva stana

7.0 | 380m2 | 8ari | 219.800 €
U prilici smo da vam ponudimo kvalitetno građenu kuću sredinom 80 tih godina. Kuća je građena sa građevinskom dozvolom,. Bruto površine 390/ neto 328. U osnovi 11x9 metara. Kuća je u izvornom održavanom stanju. Stolarija je drvna u dobrom stanju. Bukov parket je u celoj kući. Sastoji se od 4 etaže, PODRUM oko 50m2, VISOKO PRIZEMLJE na kome je trosoban stan. Veliki dnevni boravk sa kuhinjom trepezarijom i ostavom i dve velike spavaće sobe , kupatilo i dve terase. Sve prostorije su svetle. PRVI SPRAT 4,0 stan , dnevni boravak sa kuhinjom i trepezarrijom i 3 spavaće sobe i kupatilo. POTKROVLJE nije završeno, u sivoj fazi. Stepenište je oblozeno bukovim parkteom .. Spratovi funkcioniču kao dve odvojene stambene jedinice i svaka ima zaseban strujomer, Plac je 8 ari . U dvorištu ima i pomoćni objekat od 50 kvadrata, U prizemlju kuće nalazi se i garaža. Kuća je i mirnom delu naselja u neposrednoj blizini glavne ulice.
Detaljnije
Kuća-Prodaja

Kuća kod FON-a sa dvorištem

7.0 | 200m2 | 2ari | 485.000 €
U prilici smo da vam ponudimo troetažnu dvojnu kuci na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grda, a u tihoj i mirnoj ulici okrušena zelenilom. Kuca se nalazi na 2 ara plac. Uknjizena površina 143m2. U suternu se nalazi odvojen 2.0 stan koji trenutno sluzi kao kancelariski prostor. Prizenlje- dnevni boravak sa kuhinjo i trepezarijom. kupatilo i garaza . Prvi sprat - dve velike spavace sobe , kupatilo i velika terasa Drugi sprat - dve velike sobe , kupatilo i velika terasa sa otvorenim pogledom. Kuća pogodna kao investicja ili za porodično stanovnje
Detaljnije